No reviews
Mighty Puffs - Tangy Tomato
- Regular price
- ₹ 25
- Sale price
- ₹ 25
- Regular price
-
- Unit price
- / per
20g
- Not Fried, No Maida, No Transfats.
- Made with Ragi and Jowar coupled combined with zingy-zesty flavour of real tomato and mango powder.
- These star shaped snacks add a bit of fun to it all, a healthy school tiffin snack, perfect on the go for travel.
- No preservatives. No artificial flavours.
- Honest and healthy food made with love by two mothers.







Follow us on
Bundle & save
View All 28 reviews
- Regular price
- ₹ 160
- Sale price
- ₹ 160
- Regular price
-
₹ 178 - Unit price
- / per
15 reviews
- Regular price
- ₹ 204
- Sale price
- ₹ 204
- Regular price
-
₹ 240 - Unit price
- / per
8 reviews
- Regular price
- ₹ 216
- Sale price
- ₹ 216
- Regular price
-
₹ 240 - Unit price
- / per
6 reviews
- Regular price
- ₹ 216
- Sale price
- ₹ 216
- Regular price
-
₹ 240 - Unit price
- / per
- Bestseller
- Ready-to-cook
130 reviews
No Maida Millet Noodles | No MSG | Not Fried | Healthy Wholesome Meal
- Regular price
- ₹ 232
- Sale price
- ₹ 232
- Regular price
-
₹ 258 - Unit price
- / per
52 reviews
- Regular price
- ₹ 239
- Sale price
- ₹ 239
- Regular price
-
₹ 281 - Unit price
- / per
- Ready-to-cook
6 reviews
No White Rice | Zero Trans Fat | No Maida | Zero Saturated Fat
- Regular price
- ₹ 245
- Sale price
- ₹ 245
- Regular price
-
₹ 258 - Unit price
- / per
- Breakfast pre-mix
27 reviews
Instant Breakfast Pancake Mixes | 100% Vegetarian | Suitable for all
- Regular price
- ₹ 268
- Sale price
- ₹ 268
- Regular price
-
₹ 298 - Unit price
- / per
43 reviews
Made with Ragi | Oats | Real Fruits & Vegetables
- Regular price
- ₹ 303
- Sale price
- ₹ 303
- Regular price
-
₹ 356 - Unit price
- / per
- Breakfast pre-mix
17 reviews
Instant Breakfast Pancake Mixes | 100% Vegetarian | Suitable for all
- Regular price
- ₹ 330
- Sale price
- ₹ 330
- Regular price
-
₹ 348 - Unit price
- / per
44 reviews
Ragi Trial Pack Combo
200 g- Regular price
- ₹ 404
- Sale price
- ₹ 404
- Regular price
-
- Unit price
- / per
6 reviews
Tiffin Combo
684 g- Regular price
- ₹ 485
- Sale price
- ₹ 485
- Regular price
-
₹ 606 - Unit price
- / per