No reviews
Teething Millet Puffs - Carrot Flavour
- Regular price
- ₹ 30
- Sale price
- ₹ 30
- Regular price
-
- Unit price
- / per
15g
- Made with Corn grit and Jowar coupled with a vegetable flavour, made from the best quality natural ingredients.
- It can be used as teething sticks for younger kids
- No artificial flavours or colours
- Honest and healthy food made with love by two mothers.







Follow us on
Bundle & save
View All 21 reviews
- Regular price
- ₹ 151
- Sale price
- ₹ 151
- Regular price
-
₹ 178 - Unit price
- / per
3 reviews
- Regular price
- ₹ 180
- Sale price
- ₹ 180
- Regular price
-
₹ 240 - Unit price
- / per
12 reviews
- Regular price
- ₹ 204
- Sale price
- ₹ 204
- Regular price
-
₹ 240 - Unit price
- / per
47 reviews
- Regular price
- ₹ 211
- Sale price
- ₹ 211
- Regular price
-
₹ 281 - Unit price
- / per
6 reviews
- Regular price
- ₹ 216
- Sale price
- ₹ 216
- Regular price
-
₹ 240 - Unit price
- / per
- Ready-to-cook
5 reviews
No White Rice | Zero Trans Fat | No Maida | Zero Saturated Fat
- Regular price
- ₹ 219
- Sale price
- ₹ 219
- Regular price
-
₹ 258 - Unit price
- / per
- Bestseller
- Ready-to-cook
139 reviews
No Maida Millet Noodles | No MSG | Not Fried | Healthy Wholesome Meal
- Regular price
- ₹ 232
- Sale price
- ₹ 232
- Regular price
-
₹ 258 - Unit price
- / per
- Breakfast pre-mix
25 reviews
Instant Breakfast Pancake Mixes | 100% Vegetarian | Suitable for all
- Regular price
- ₹ 268
- Sale price
- ₹ 268
- Regular price
-
₹ 298 - Unit price
- / per
45 reviews
Ragi Trial Pack Combo
200 g- Regular price
- ₹ 283
- Sale price
- ₹ 283
- Regular price
-
₹ 404 - Unit price
- / per
- Breakfast pre-mix
12 reviews
Instant Breakfast Pancake Mixes | 100% Vegetarian | Suitable for all
- Regular price
- ₹ 313
- Sale price
- ₹ 313
- Regular price
-
₹ 348 - Unit price
- / per
5 reviews
- Regular price
- ₹ 424
- Sale price
- ₹ 424
- Regular price
-
₹ 606 - Unit price
- / per